Aktualności

Gdynia Skwer Kościuszki - 27 marca

27 marca 2019 od godz. 18:30 zapraszamy na piąty, ostatni w tym sezonie epizod Nocnego Sztubaka. Zmagać się będziemy z nowiutką mapą Kamiennej Góry i Skweru Kościuszki. Start zlokalizowany będzie w Parku Rady Europu (zapewniamy namioty na przebranie), ul. Armii Krajowej w Gdyni (vis-a-vis Teatru Muzycznego). Zapisy już trwają. Szczegóły w Regulaminie.

WYNIKI Gdańsk Śródmieście

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 20 lutego. Zapraszamy do lektury. Na Sztubaku wyniki publikujemy w postaci tzw. międzyczasów zatem jeśli coś jest dla Was niezrozumiałe - piszcie, odpowiemy na wszystkie pytania.

W niedzielę 24 lutego zapraszamy na Wronią Górkę do udziału w Parkowych Grach na Orientację oraz do zapisywania się na Wiosennego Tułacza. Impreza już 23 marca!!!

WYNIKI Osiedle Jasień

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 12 grudnia. Zapraszamy do lektury. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział. Zdaniem samych uczestników to były najciekawsze trasy z dotychczasowych Sztubaków. Na kolejną edycję zapraszamy już w 2019 roku. Szczegóły wkrótce.

W międzyczasie, 16 grudnia zapraszamy do udziału w Parkowych Grach na Orientację. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.

Gdańsk Śródmieście - 20 lutego

20 lutego 2019 od godz. 18:30 zapraszamy na czwarty etap pierwszego sezonu Nocnego Sztubaka. Tym razem zmagać się będziemy z mapą Głównego Miasta w Śródmieściu Gdańska. Start zlokalizowany będzie w sklepie harcerskim Dziupla (zapisy od 18:00) a meta w kawiarni Południk 18, gdzie będą Was nęciły wspaniałe słodkości. Zapisy już trwają. Szczegóły w REGLAMIN-ie.

Osiedle Jasień - 12 grudnia

12 grudnia 2018 od godz. 18:30 zapraszamy na trzeci epizod pierwszego sezonu  Nocnego Sztubaka. Zmagać się będziemy z nową mapą Osiedla Jasień. Start zlokalizowany będzie w Szkole Podstawowej nr 85, ul. Stolema 59. Zapisy już trwają. Szczegóły w Regulaminie.