Regulamin - ZGŁOSZENIA

Drogą internetową za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego po lewej stronie w menu "wyślij zgłoszenie", najlepiej (niższa, promocyjna opłata) do wtorku 26 marca 2019 do godz. 20:00 lub w bazie zawodów, po wyłączeniu formularza zgłoszeniowego, w miarę dostępnych map.

UWAGA!!! Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego należy sprawdzić, czy zespół jest na LIŚCIE ZGŁOSZEŃ oraz czy na podany w zgłoszeniu e-mail wpłynęło potwierdzenie zgłoszenia. Jeśli tego nie ma należy ponownie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o rozważne dokonywanie zgłoszeń. Osoby, które dokonają zgłoszenia i z różnych przyczyn zrezygnują ze startu prosimy o SMS-a z taką informacją na numer 502 76 55 36. W SMS-ie prosimy podać trasę i numer drużuny z listy startowej. Pozwoli to na przekazanie przygotowanych map innym uczestnikom.

Na każdą trasę ustalony jest limit zgłoszeń. Na miejscu, w biurze zawodów przyjmowane będą zgłoszenia tylko do wyczerpania zapasu map. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia poprzez internet. Osobom zgłoszonym po terminie oraz w bazie zawodów nie gwarantujemy kompletu świadczeń.