Aktualności

WYNIKI Skwer Kościuszki

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 27 marca. Zapraszamy do lektury. Jeśli coś jest dla Was niezrozumiałe - piszcie, odpowiemy na wszystkie pytania.

W niedzielę 7 kwietnia zapraszamy do Parku Reagana do udziału w Parkowych Grach na Orientację. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.

W najbliższą środę 27 marca, spotkamy się przy w Parku Rady Europy w Gdyni (vis a vis Teatru Muzycznego) by powalczyć z mapą i kompasem na nowej mapie Skweru Kościuszki. Na prośbę uczestników poza wprowadzonymi na Sztubaku piktogramami na odwrocie mapy umieścimy klasyczne (słowne) opisy Punktów Kontrolnych. Na naszym profilu FB zamieściliśmy pełny komunikat techniczny. Jego skróconą wersję podajemy poniżej.
Adept 2100 m i 13 Punktów Kontrolnych
Stażysta 2900 m i 16 PK
Terminator 4080 m i 18 PK
Doktorant 5090 m i 25 PK

Do zobaczenia w środę od 18:30!!!

WYNIKI Gdańsk Śródmieście

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 20 lutego. Zapraszamy do lektury. Na Sztubaku wyniki publikujemy w postaci tzw. międzyczasów zatem jeśli coś jest dla Was niezrozumiałe - piszcie, odpowiemy na wszystkie pytania.

W niedzielę 24 lutego zapraszamy na Wronią Górkę do udziału w Parkowych Grach na Orientację oraz do zapisywania się na Wiosennego Tułacza. Impreza już 23 marca!!!

Gdynia Skwer Kościuszki - 27 marca

27 marca 2019 od godz. 18:30 zapraszamy na piąty, ostatni w tym sezonie epizod Nocnego Sztubaka. Zmagać się będziemy z nowiutką mapą Kamiennej Góry i Skweru Kościuszki. Start zlokalizowany będzie w Parku Rady Europu (zapewniamy namioty na przebranie), ul. Armii Krajowej w Gdyni (vis-a-vis Teatru Muzycznego). Zapisy już trwają. Szczegóły w Regulaminie.

Gdańsk Śródmieście - 20 lutego

20 lutego 2019 od godz. 18:30 zapraszamy na czwarty etap pierwszego sezonu Nocnego Sztubaka. Tym razem zmagać się będziemy z mapą Głównego Miasta w Śródmieściu Gdańska. Start zlokalizowany będzie w sklepie harcerskim Dziupla (zapisy od 18:00) a meta w kawiarni Południk 18, gdzie będą Was nęciły wspaniałe słodkości. Zapisy już trwają. Szczegóły w REGLAMIN-ie.