Aktualności

Znaleziony kompas

Na Nocnym Sztubaku 21 marca w Kawiarni Południk 18 znaleziono kompas. Właściciela prosimy o kontakt pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYNIKI Gdańsk Główne Miasto

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 21 marca. Zapraszamy do lektury. Na Sztubaku wyniki publikujemy w postaci tzw. międzyczasów zatem jeśli coś jest dla Was niezrozumiałe - piszcie, odpowiemy na wszystkie pytania. Z uwagi na to, że Sztubak pomyślany jest jako impreza jesienno-zimowa a mamy już wiosnę z nowym cyklem ruszamy w październiku. Nie zapomnijcie o nas i zaproście znajomych!

W międzyczasie, 15 marca wraz z Radą Dzielnicy Zaspa, zapraszamy do udziału w Parkowych Grach na Orientację oraz do zapisywania się na Wiosennego Tułacza. Impreza już 7 kwietnia!!!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim zdrowia, spokoju, wypoczynku, rodzinnej atmosfery, bogatego zająca i szlifowania kondycji na kolejne przygody z mapą.

Gdańsk Śródmieście - 21 marca

sztubak 2018 03 21 Srodmiescie

21 marca 2018 od godz. 18:30 zapraszamy na drugi etap Nocnego Sztubaka. Tym razem zmagać się będziemy z mapą Głównego Miasta w Śródmieściu Gdańska. Start zlokalizowany będzie w sklepie harcerskim Dziupla (zapisy od 18:00) a meta w kawiarni Południk 18, gdzie będą Was nęciły wspaniałe słodkości. Zapisy już trwają. Szczegóły Regulaminie.

W najbliższą środę 21 marca (pierwszy dzień wiosny), spotkamy się przy Sklepie Harcerskim Dziupla, ul. Za Murami 2-10 by powalczyć z mapą i kompasem. Na prośbę uczestników poza wprowadzonymi na Sztubaku piktogramami na odwrocie mapy umieścimy klasyczne (słowne) opisy Punktów Kontrolnych.

Poniżej podajemy długości tras:

Adept 1900 m i 12 Punktów Kontrolnych
Stażysta 2800 m i 15 PK
Terminator 3200 m i 18 PK
Doktorant 3800 m i 19 PK

Do zobaczenia w środę od 18:30!!!

Nowe logo

sztubak logo

Jest już nowe logo Nocnego Sztubaka. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam ono do gustu.