Aktualności

WYNIKI Osiedle Jasień

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 12 grudnia. Zapraszamy do lektury. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział. Zdaniem samych uczestników to były najciekawsze trasy z dotychczasowych Sztubaków. Na kolejną edycję zapraszamy już w 2019 roku. Szczegóły wkrótce.

W międzyczasie, 16 grudnia zapraszamy do udziału w Parkowych Grach na Orientację. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.

Osiedle Jasień - 12 grudnia

12 grudnia 2018 od godz. 18:30 zapraszamy na trzeci epizod pierwszego sezonu  Nocnego Sztubaka. Zmagać się będziemy z nową mapą Osiedla Jasień. Start zlokalizowany będzie w Szkole Podstawowej nr 85, ul. Stolema 59. Zapisy już trwają. Szczegóły w Regulaminie.

Zaspa Rozstaje - 28 listopada

28 listopada 2018 od godz. 18:30 zapraszamy na drugi epizod pierwszego sezonu  Nocnego Sztubaka. Zmagać się będziemy z nową mapą osiedla Zaspa Rozstaje. Start zlokalizowany będzie w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" ul. Ciołkowskiego 10. Zapisy już trwają. Szczegóły w Regulaminie.

WYNIKI Zaspa Rozstaje

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 28 listopada. Zapraszamy do lektury. Na kolejną edycję zapraszamy 12 grudnia. Zapisy już trwają, szczegóły lokalizacji w piątek.

W międzyczasie, 2 grudnia wraz z Gdańskim Ośrodkiem Sportu, zapraszamy do udziału w Parkowych Grach na Orientację. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.

WYNIKI Chełm Witosa

W zakładce WYNIKI są już wyniki SZTUBAKA z 7 listopada. Zapraszamy do lektury. Na Sztubaku wyniki publikujemy w postaci tzw. międzyczasów zatem jeśli coś jest dla Was niezrozumiałe - piszcie, odpowiemy na wszystkie pytania. Na kolejną edycję zapraszamy 28 listopada.

W międzyczasie, 18 listopada wraz z Gdańskim Ośrodkiem Sportu, zapraszamy do udziału w Parkowych Grach na Orientację. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.